Dostawa i sposoby płatności

Dostawa 

1. Koszty dostawy są ustalane w trakcie procesu składania zamówienia towarów w Sklepie internetowym i są uzależnione od wyboru sposobu płatności oraz sposobu dostawy zakupionych towarów. 

2. Sposoby dostawy lub odbioru zakupionych towarów w Sklepie Internetowym Strefa Psiego Fitnessu: 

– Kurier DPD (16-21 zł w zależności od gabarytów produktów)

3. Wydanie przesyłki w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego następuje w momencie nadania jej w placówce Poczty Polskiej lub powierzenia jej kurierowi. 

4. Na czas realizacji zamówienia składa się czas kompletowania zamówienia i czas dostawy ( do 7 dni roboczych). 

5. W przypadku płatności przelewem powyższy termin wydłuża się o czas realizacji przelewu. 

6. Dowód zakupu zostaje przesłany na podany przez Kupującego adres e-mail. Dane umieszczane na dokumencie są zgodne z brzmieniem podanym przez Klienta przy składaniu zamówienia. 

7. Przed odebraniem przesyłki należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki jest uszkodzone należy nie przyjmować przesyłki oraz skontaktować się jak najszybciej ze Sklepem w celu wyjaśnienia sprawy. 

Sposoby płatności 

1. Klient może zapłacić za zamówiony towar wybierając jedną z form płatności: 

– przelewem na konto bankowe Sklepu internetowego 

Numer konta zostanie przesłany klientowi wraz z potwierdzeniem zamówienia mailem. 

– Systemu płatności elektronicznej przelewy24 za pośrednictwem PayPro S.A z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Pastelowej 8 (60-198) Poznań 

– Systemu płatności elektronicznych- Stripe za pośrednictwem Stripe Payments Europe, Ltd. z siedzibą C/O A & L Goodbody, Ifsc, North Wall Quay Dublin D01 H104,Ireland 

2. Sklep internetowy zastrzega sobie możliwość wyłączenia niektórych form płatności dla Klienta, który nie odebrał zamówień płatnych przy odbiorze, wysłanych pod wskazany przez Klienta adres. Włączenie wcześniej zablokowanych sposobów płatności może nastąpić po złożeniu przez Klienta i odebraniu kolejnych dwóch zamówień opłaconych z góry przelewem. 

3. W przypadku płatności z góry, realizacja zamówienia rozpocznie się po otrzymaniu przez Strefę Psiego Fitnessu pełnej płatności lub – w wypadku płatności obsługiwanych przez Podmiot realizujący płatności – po potwierdzeniu przez taki podmiot poprawnego wykonania pełnej płatności. 

Koszyk
Przewijanie do góry